Jan Hoblík z Dubu

Jméno: Jan
Příjmení: Maixner
Postava: Vedoucí
Přezdívka: Jan Hoblík z Dubu
Věk: 32
Období: Gotika a 30. letá válka
Moto člena: nevyplněno

Popis člena

Léta páně 1984 se v městě Chomutově narodil tehdy pouze Jan. Ale to není vůbec důležité a pozoruhodné. Mnohem pozoruhodnější je, že v létě roku 2002 v městě Děčíně vstoupil do spolku šermířů zvaného Malchus.

Tehdy jeho bytí a snažení nabralo jasný směr. Samozřejmě nesmíme pominout fakt, že zde přišel i k přezdívce Hoblík. Dodnes se neví proč. Možná to má něco společného s jeho tehdejším zaměstnáním, ale to je jen dohad. Jak léta plynula, z Hoblíka se stal Jan Hoblík z Dubu. Velký zlom nastal příchodem do tehdy čerstvě vytvořené bandy šermířů a kejklířů Exitus in Dubio.

Zde napevno zapustil kořen. Různým způsobem se připletl k různým bandám, ale co mu paměť sahá, vždy to bylo hlavně o triu Kyklop, Mumínek a Hoblík. A tak je tomu dodnes. Ve skupině zastávám funkci pána jeskyně, tak zvaného DnD (dozor nad dorostem), což je asi hlavní náplň mé práce. Menší, ale o to praktičtější rolička, je bedňák, cabelguy a zvukař pří ohnivých kejklích.

Co se týče zbraní, zbrojí a dovedností, udržím v ruce cokoliv kromě řemdihu a podobných řetězovitostí. Vyslovený odpor chovám k luku. Dalším velkým koněm je motocykl a v poslední době synek.Vrátit se zpět...